.

 • REZERWACJA materiałów bibliotecznych wyłącznie drogą elektroniczną (katalog online);
 • O terminie odbioru powiadomimy mailem;
 • Prośby o przedłużenia terminów zwrotu książek można kierować
  - telefonicznie (261 517 732, 261 519 684),
  - mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
  - przez naszego facebooka; 
  Prosimy nie odpisywać na maile wysłane automatycznie!

 

 

Nie jesteś jeszcze zapisany do biblioteki?
Możesz zapisać się samodzielnie
wypełniając formularz rejestracyjny.

 

1. W katalogu on-line kliknij „Konto” i „Zarejestruj się”. Wypełnij dane osobowe, potwierdź, że nie jesteś robotem i wyślij do nas formularz zgłoszeniowy

2. System biblioteczny automatycznie wysyła e-mail na wskazany adres z prośbą o potwierdzenie rejestracji konta w bibliotece. Aby potwierdzić rejestrację i aktywować konto, konieczne jest kliknięcie na wskazany odnośnik (W przypadku braku potwierdzenia przez czytelnika przez dłuższy okres czasu, bibliotekarz może skasować niepotwierdzoną rejestrację)

3. Po potwierdzeniu system generuje hasło dostępu do katalogu i wysyła ponowny mail z informacją nt. temat. W tym momencie czytelnik ma już możliwość zmiany hasła po pierwszym logowaniu.

4. Czytelnik ma obowiązek uiścić przelewem opłatę za kartę biblioteczną w wysokości 5 zł (nr konta 12 1020 3147 0000 8402 0085 9934, tytułem „Opłata za kartę biblioteczną”). Potwierdzenie opłaty należy przesłać do biblioteki mailem (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub osobiście okazać bibliotekarzowi.

5. Po aktywacji konta i uiszczeniu opłaty, czytelnik może już dokonywać operacji zamawiania i rezerwacji zbiorów bibliotecznych (realizacja zamówienia będzie dokonywana dopiero po dokonaniu powyższych czynności).

6. Przed odebraniem zarezerwowanych zbiorów bibliotekarz sprawdza tożsamość czytelnika oraz nadaje czytelnikowi właściwy kod i drukuje legitymację biblioteczną.

 

Zachęcamy do zapoznania się z Przewodnikiem po bibliotece.