Od 27.07.2020 r. do odwołania Biblioteka Główna wstrzymuje wypożyczenia książek w związku z inwentaryzacją księgozbioru.

Za utrudnienia przepraszamy.

W związku z inwentaryzacją księgozbioru Biblioteki Głównej LAW zwracamy się do Naszych Czytelników z uprzejmą prośbą o przesyłanie do 15.09.2020 r. pod adresem email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. sygnatur wypożyczonych książek w celu ich weryfikacji.

tapeta rozgwiazda 3

W dobie utrudnionego dostępu do zasobów drukowanych zachęcamy do skorzystania z 90-dniowego dostępu testowego do bazy Academic Research Source

Academic Research Source to multidyscyplinarna baza danych, oferująca użytkownikom dostęp do zbioru ponad 190,000 książek elektronicznych oraz 5,000 pełnotekstowych czasopism. Tematyka bazy obejmuje między innymi: nauki medyczne, nauki przyrodnicze, psychologię, nauki humanistyczne, nauki stosowane, nauki społeczne, edukację, matematykę, pomoce w nauce języków, słowniki i leksykony, nauki polityczne, ochronę środowiska, prawo, krytykę literacką, biznes i ekonomię, chemię, informatykę, inżynierię i wiele innych. Baza zawiera ponad 350 polskich czasopism dostępnych w pełnym tekście z zakresu ekonomii, biznesu, rolnictwa, technologii, historii, nauk ścisłych, medycyny, nauk społecznych, humanistyki i wiele innych.

Lista czasopism dostępnych w bazie Academic Research Source.

Lista eBooków zawartych w kolekcji Academic Research Source eBooks